„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

czlowiek_3Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy z oddziałem zamiejscowym w Łężcach składają serdeczne podziękowania Parafialnemu Zespołowi Caritas przy parafii p.w. N.N.M.P w Łężcach, Salonowi Fryzjerskiemu „Anielski Włos”, którego właścicielem jest Pani Monika Jagła oraz Marii i Sebastianowi Wiecha - za przekazanie na rzecz przedszkola poduszek z ekoskóry. Dzięki tej wspaniałej inicjatywie możemy uatrakcyjnić pobyt dzieci w przedszkolu i wzbogacić jego bazę. Poduszki mają szerokie zastosowanie w pracy z grupą. Idealnie sprawdzają się podczas zajęć edukacyjnych oraz zabaw integracyjnych. Wszystkie posiadają numerację, dlatego można je wykorzystać podczas ćwiczeń matematycznych. Krążki są kolorowe, atrakcyjne, wygodne, a zarazem lekkie i bezpieczne. Bardzo dziękujemy przyjaciołom naszego przedszkola za bezinteresowną pomoc, wsparcie i wielkie serce!

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”.

JAN PAWEŁ II

podziekowanie_2 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy z oddziałem w Łężcach kierują serdeczne podziękowania do Pani Moniki Jagły i Salonu Fryzjerskiego „Anielski Włos” za przekazanie wspaniałych, świątecznych upominków i umieszczenie ich pod przedszkolną choinką. Zestaw klocków, samochody, piłki, kostki do gry, toaletka wzbogaciły bazę naszego przedszkola i uatrakcyjniły organizowane zabawy naszych dzieci. Otrzymane prezenty sprawiły najmłodszym wiele radości, a na twarzach wszystkich przedszkolaków pojawił się uśmiech. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną życzliwość, dobroć, wielkie serce, wspaniałą współpracę oraz zaangażowanie i działanie na rzecz naszego przedszkola. Dziękujemy.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”.

JAN PAWEŁ II

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy
z oddziałem w Łężcach kierują serdeczne podziękowania do Pani Moniki Jagły i Salonu Fryzjerskiego „Anielski Włos” za przekazanie wspaniałych, świątecznych upominków
i umieszczenie ich pod przedszkolną choinką. Zestaw klocków, samochody, piłki, kostki do gry, toaletka wzbogaciły bazę naszego przedszkola i uatrakcyjniły organizowane zabawy naszych dzieci. Otrzymane prezenty sprawiły najmłodszym wiele radości, a na twarzach wszystkich przedszkolaków pojawił się uśmiech. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną życzliwość, dobroć, wielkie serce, wspaniałą współpracę oraz zaangażowanie i działanie na rzecz naszego przedszkola. DZIĘKUJEMY.