Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
14 sierpnia 2022
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz
Do końca roku zostało
140 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj595
mod_vvisit_counterWczoraj3648
mod_vvisit_counterW tygodniu23941
mod_vvisit_counterW miesiącu52321
mod_vvisit_counterOgółem5933988

Twoje IP: 3.229.117.123
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

mydelek_4Pszczoły to oczywiście nie tylko miód. Przekonały się o tym również przedszkolaki. Dzięki prowadzonej w naszej szkole innowacji pedagogicznej pt. „Nie tylko miód – o roli owadów błonkoskrzydłych w życiu człowieka” dzieci mogły spróbować swoich sił w ręcznym tworzeniu zapachowych mydełek. Korzystając z produktów pszczelich takich jak wosk, miód, ale również suszone kwiaty, najmłodsi poznali, w jaki sposób można kreatywnie wykorzystać produkty pracy naszych skrzydlatych przyjaciół. Powstały mydełka z woskiem i miodem, z suszoną lawendą, nagietkiem oraz własnoręcznie suszonymi przez maluchów kwiatami maków. Dzięki tym zajęciom dzieci dowiedziały się wiele na temat wykorzystania produktów pszczelich w nieco innych sposób niż, na co dzień.