Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
31 stycznia 2023
Imieniny obchodzą
Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina, Piotr, Spycigniew, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
335 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1826
mod_vvisit_counterWczoraj4796
mod_vvisit_counterW tygodniu6622
mod_vvisit_counterW miesiącu110008
mod_vvisit_counterOgółem6542927

Twoje IP: 3.93.74.25
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

bajki_5Baśnie i bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat. Rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Pamiętajmy, że czytając dzieciom bajki rozwijamy ich wyobraźnię, fantazję, pamięć i wzbogacamy słownictwo. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy dlatego też nasze przedszkola 4 listopada zamieniły się w niezwykłą krainę bajkowych postaci. Tego dnia każda grupa zorganizowała zabawy wymagające wykazania się znajomością baśni i bajek, tych znanych i mniej znanych. Były zagadki, tańce, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań.