Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
8 czerwca 2023
Imieniny obchodzą
Karp, Maksym, Medard, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Do końca roku zostało
207 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2922
mod_vvisit_counterWczoraj4899
mod_vvisit_counterW tygodniu15904
mod_vvisit_counterW miesiącu32623
mod_vvisit_counterOgółem6970093

Twoje IP: 3.227.251.94
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

dentysta_1Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć! Dnia 6 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Dzień Dentysty". Tego dnia przedszkolaki miały okazję zapoznać się z pracą lekarza - dentysty. Podczas zajęć utrwalona została również wiedza na temat właściwej higieny jamy ustnej. Dzieci przypomniały sobie prawidłowy sposób mycia zębów. Zwrócono także uwagę na systematyczne kontrolowanie stanu uzębienia. Poruszony został również temat zdrowego odżywiania m.in. dlaczego należy zjadać owoce i warzywa oraz czego unikać w swoim jadłospisie. Po zajęciach z teorii dzieci przeszły do czynu - wyszorowały swoje ząbki, aby były zdrowe, a ich uśmiech błyszczał czystością.