Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
8 czerwca 2023
Imieniny obchodzą
Karp, Maksym, Medard, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław
Do końca roku zostało
207 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2859
mod_vvisit_counterWczoraj4899
mod_vvisit_counterW tygodniu15841
mod_vvisit_counterW miesiącu32560
mod_vvisit_counterOgółem6970030

Twoje IP: 3.227.251.94
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

dzien kobiet_2Być kobietą, być kobietą… czy to małe dziewczynki, czy dorosłe kobiety – każda w tym dniu świętuje z radością. Nasze przedszkolaki także celebrowały to święto. Chłopcy mieli mnóstwo pomysłów i dobrych słów nie tylko dla swoich koleżanek ale także dla Pań pracujących w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Pokrzywnicy. Takie dni jak Dzień Kobiet są bardzo ważne w kalendarzu życia przedszkolnego. Dzieci poznają różne tradycje, uczą się odpowiednich zachowań związanych z obchodzeniem różnych świąt. Także tego dnia chłopcy pamiętali o tradycyjnych życzeniach, drobnych i własnoręcznie przygotowanych upominkach oraz odśpiewaniu „Sto lat”. Oprócz tego, dziewczynki zostały zaproszone do przedszkolnego SPA, gdzie koledzy dbali o nie szczególnie wyjątkowo. Mnóstwo zabawy, dobrych słów i radości – tak upłynął wyjątkowo ten szczególny dzień.