Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
22 września 2023
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz
Do końca roku zostało
101 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1882
mod_vvisit_counterWczoraj7893
mod_vvisit_counterW tygodniu23082
mod_vvisit_counterW miesiącu81139
mod_vvisit_counterOgółem7309463

Twoje IP: 44.192.254.173
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

straz_3Przedszkolaki z Pokrzywnicy serdecznie dziękują pracownikom OSP KSRG Większyce i OSP Pokrzywnica za miłe spotkanie, podczas którego dzieci mogły poznać zawód strażaka. Przedszkolakom zademonstrowano sprzęt, który jest na wyposażeniu straży, przypomniano numery alarmowe oraz przeprowadzono pogadankę na temat bezpieczeństwa pożarowego. Dziękujemy za zaprezentowanie sprzętu i wozu strażackiego, słodki poczęstunek oraz za spotkanie z Marshallem. Z okazji Dnia Strażaka życzymy Wam niewyczerpanej siły, mnóstwa wytrwałości a także szczęśliwych powrotów z akcji ratowniczych