Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
8 grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Boguwola, Klement, Maria, Światozar, Wirginiusz
Do końca roku zostało
24 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3077
mod_vvisit_counterWczoraj3636
mod_vvisit_counterW tygodniu16029
mod_vvisit_counterW miesiącu25317
mod_vvisit_counterOgółem7658431

Twoje IP: 44.220.249.141
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

zakonczenie_6Dnia 21 czerwca 2023 roku w Publicznym Przedszkolu w Pokrzywnicy z oddziałem w Łężcach odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Miesiące wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły, nadszedł czas pożegnań i wakacji.  Starszaki swoim montażem słowno – muzycznym  oficjalnie pożegnały przedszkole, natomiast średniaki i maluchy wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. Po części artystycznej przedszkolaki przyjęły z rąk pani dyrektor dyplom oraz upominek. Podziękowania skierowano także do rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Julii, Hani, Amelii, Tymkowi, Kacprowi, Krzysiowi, Dmytrowi i Ksaweremu życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych, a wszystkim przedszkolakom udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.