Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
8 grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Boguwola, Klement, Maria, Światozar, Wirginiusz
Do końca roku zostało
24 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3089
mod_vvisit_counterWczoraj3636
mod_vvisit_counterW tygodniu16041
mod_vvisit_counterW miesiącu25329
mod_vvisit_counterOgółem7658443

Twoje IP: 44.220.249.141
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

kropka_18International Dot Day, Internationaler Punkttag, Dia Internazional del Punto, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzimy 15 września. Kolorowe kropki tańczą, śpiewają, powstają z przeróżnych materiałów plastycznych, są małe i duże, są przeliczane, segregowane, przytulane – otaczają nas mimo, że nie zawsze zwracamy na nie uwagę. Kropka zwykła, a jednak nie do końca, dlaczego? Wszystko zaczęło się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”, w której główna bohaterka, dziewczynka o imieniu Vashti, odkrywa w sobie moc kreatywności. Jest przekonana, że nie potrafi rysować. Zachęty nauczycielki sprawiają, że zmienia swoje podejście, gdy z kropki zaczyna powstawać coś niezwykłego. Inaczej mówiąc Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów i pasji. W myśl tej idei świętowały także i nasze przedszkolaki w Pokrzywnicy i Łężcach wraz ze swoimi nauczycielkami. Dzień pełen kolorowych zabaw z kropkami, zaczynając od ubrań w kropki poprzez twórcze aktywności, kończąc na przepięknych pracach plastycznych. Rozwijały swoje skrzydła i to dosłownie! Zobaczcie sami w galerii zdjęć z tego radosnego dnia. Wszyscy jesteśmy super i KROPKA!