Wzory dokumentów do pobrania w załącznikach poniżej

 

Lista dzieci zakwalifikowanych w wyniku wstępnego postepowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicyna rok szkolny 2021/2022 GRUPA I :

1.

 

BARTECZKO LILIANA

2.

 

HERDZIN JULIA

3.

 

LANGER IGOR

4.

 

MALCHER MICHAŁ

5.

 

MORAWIEC KUBA

6.

 

PENDZIAŁEK IGOR

7.

 

STOLZ MAKSYMILIAN

8.

 

WIECHA NATALIA

9.

 

MAJNUSZ KACPER

10.

 

SIODLACZEK MIKOŁAJ

11.

 

SIWY KAJA

12.

 

KISIEL AMELIA

 

Lista dzieci zakwalifikowanych w wyniku wstępnego postepowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy na rok szkolny 2021/2022 GRUPA II:

1.

 

LANGER AMELIA

2.

 

PORADA LENA

3.

 

BANAŚ SEBASTIAN

4.

 

KOZIK LUKAS

5.

 

ŁASKARZEWSKI KAROL

6.

 

MORAWIEC EMILIA

7.

 

MOSZEK NIKOLA

8.

 

OWCZAREK MARIA

9.

 

PODGÓRSKI MARCEL

10.

STOLZ ANASTAZJA

11.

 

OPERSKALSKI SZYMON

12.

 

JULIA KSIENŻYK

13.

 

MICHAEL SIODLACZEK

14.

 

NINA SIWY

15.

 

ZUZANNA SIODLACZEK

16.

 

PATRYK PENDZIAŁEK

17.

 

MAREK JAKUB

 

Lista dzieci zakwalifikowanych w wyniku wstępnego postepowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oddział zamiejscowy Łężce na rok szkolny 2021/2022 GRUPA III:


1.

 

GAWLICA NIKOLA

2.

 

NIEDWOROK KAMIL

3.

 

LACHETA SZYMON

4.

 

PŁAZAK FILIP

5.

 

SCHUTZE ALEKSANDRA

6.

 

ESZYK KACPER

7.

 

HERMAN TYMOTEUSZ

8.

 

KOSYDOR KSAWERY

9.

 

MARKS JULIA

10.

 

SZYMUSIAK HANNA

11.

 

WEIS AMELIA

12.

 

GRABOWSKI KRZYSZTOF

 

Lista dzieci zakwalifikowanych w wyniku wstępnego postepowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oddział zamiejscowy Łężce na rok szkolny 2021/2022 GRUPA IV:


1.

 

KUCOFAJ WIKTORIA

2.

 

POGODAŁA SZYMON

3.

 

SAWICKI KACPER

4.

 

SIWEK DOMINIK

5.

 

JAGŁA BENEDIKT

6.

 

SCHUTZE EMILIA

7.

 

MUENZER IZABELLA

8.

 

HERMAN BARTŁOMIEJ

9.

 

KOZUBEK OLIWIA

10.

 

WALCZYK GRZEGORZ

11.

 

POGADAŁA JULIA

12.

 

BASZTABIN MILENA

13.

 

KUBIEC SZYMON

14.

 

LIPCZYK IRENA

15.

 

MARKS WERONIKA

16.

 

MITRĘGA OSKAR

 

Lista dzieci przyjętych do klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej w Pokrzywnicy – odział zamiejscowy w Łężcach w roku szkolnym 2021/2022

1.

 

BIAŁAS NATALIA

2.

 

DRESCHER TIM

3.

 

FRIEDLA HANNA

4.

 

GIEROŃ WOJCIECH

5.

 

GLAGLA JAKUB

6.

 

HAMPF MARTYNA

7.

 

HIRSZ PATRYK

8.

 

KLIMCZYK MARCEL

9.

 

KWAŚNA ZUZANNA

10.

 

MAGURA LENA

11.

 

MOSZEK DANIEL

12.

 

PŁAZAK DOMINIK

13.

 

RZEPLIŃSKA WIKTORIA

14.

 

SIWEK MIKOŁAJ

 

1.

 

LANGER AMELIA

2.

 

PORADA LENA

3.

 

BANAŚ SEBASTIAN

4.

KOZIK LUKAS

5.

 

ŁASKARZEWSKI KAROL

6.

 

MORAWIEC EMILIA

7.

 

MOSZEK NIKOLA

8.

 

OWCZAREK MARIA

9.

 

PODGÓRSKI MARCEL

10.

STOLZ ANASTAZJA

11.

 

OPERSKALSKI SZYMON

12.

 

JULIA KSIENŻYK

13.

MICHAEL SIODLACZEK

14.

 

NINA SIWY

15.

 

ZUZANNA SIODLACZEK

16.

 

PATRYK PENDZIAŁEK

17.

 

MAREK JAKUB