Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
14 sierpnia 2022
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz
Do końca roku zostało
140 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj460
mod_vvisit_counterWczoraj3648
mod_vvisit_counterW tygodniu23806
mod_vvisit_counterW miesiącu52186
mod_vvisit_counterOgółem5933853

Twoje IP: 3.229.117.123
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

poliglota_2710 czerwca po przerwie związanej z pandemią gościliśmy w naszej szkole uczestników Międzyszkolnego Turnieju Językowego „Poliglota”. Aż 7 drużyn z pobliskich szkół zmagało się w różnorakich zadaniach językowych. Celem konkursu było przede wszystkim propagowanie nauki języka niemieckiego i angielskiego poprzez formę zabawy. Drużyny składały się z uczniów klas 1-3. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz świetną zabawę szkołom podstawowym z Ostrożnicy, Mechnicy, Większyc, Walec, Brożca oraz Długomiłowic. Gratulujemy zwycięzcom – choć trudno było ich wyłonić, ponieważ o zwycięstwie ostatecznie zdecydowały sekundy… Miejsce I zajęła drużyna gospodarzy ZSP w Pokrzywnicy, na miejscu II uplasowały się uczennice z ZSP w Ostrożnicy, natomiast miejsce III zajęli uczniowie z ZSP w Długomiłowicach. Oby następna edycja również cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem.