Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
14 sierpnia 2022
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz
Do końca roku zostało
140 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj490
mod_vvisit_counterWczoraj3648
mod_vvisit_counterW tygodniu23836
mod_vvisit_counterW miesiącu52216
mod_vvisit_counterOgółem5933883

Twoje IP: 3.229.117.123
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

dzien dziecka_16Najbardziej wyczekiwanym przez najmłodszych dzień to zdecydowanie Dzień Dziecka. Jest on kojarzony z radosną zabawą i beztroskim świętowaniem. To doskonała okazja do organizacji licznych imprez poświęconych właśnie dzieciom, przy tym sami stajemy się współuczestnikami dziecięcych uroczystości. Przecież w każdym z nas drzemie wspomnienie beztroskich dziecięcych lat. Tegoroczny Dzień Dziecka odbył się w środę 1 czerwca dla klas IV-VIII przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pokrzywnicy. Pierwszą aktywnością w tym dniu było stworzenie przez każdą klasę własnego Eko ogródka. Celem jego utworzenia jest poprawa jakości nauki z przedmiotów przyrodniczych, zwiększenie ilości czasu spędzanego na świeżym powietrzu przez dzieci oraz promowanie zdrowego stylu w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Oprócz tego gry i zabawy trwały w najlepsze długie godziny. Uczniom towarzyszyły różne atrakcje tj. muzyka, loteria fantowa, dmuchańce, fotolustro, wata cukrowa, grill i pyszne lody. Dziękujemy Sponsorom za zapewnienie tylu atrakcji podczas tego święta. Atmosfera dobrej zabawy sprawiła, że dzieci tryskały dobrym humorem a dzień ten należał do wyjątkowych i bardzo udanych.