Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
31 stycznia 2023
Imieniny obchodzą
Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina, Piotr, Spycigniew, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
335 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1630
mod_vvisit_counterWczoraj4796
mod_vvisit_counterW tygodniu6426
mod_vvisit_counterW miesiącu109812
mod_vvisit_counterOgółem6542731

Twoje IP: 3.93.74.25
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

Dzieci i młodzież chcące wziąć udział w konkursie kolęd powinny zgłosić się poprzez formularz Google (link:https://t1p.de/Weihnachtslieder-Wettbewerb-2022) oraz wysłać nagraną przez siebie zaśpiewaną kolędę na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. za pomocą WeTransfera. Najlepsze nagrania zostaną wybrane przez jury, a ich wykonawcy będą zaproszeni 11.12.2022 by osobiście wykonać zwycięski repertuar na żywo.

Zgłoszenia oraz nagrania przyjmujemy do 01.12.2022 roku. O dostaniu się do kolejnego etapu informujemy 5 grudnia 2022 roku. Konkurs kolęd skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkurs będzie przeprowadzony w czterech kategoriach: soliści (5-14 lat), soliści (15-25 lat), duety oraz grupy. Oprócz ciekawych doświadczeń i zabawy czekają na uczestników również nagrody. Serdecznie zapraszamy!


Zgłoszenie:
Do niniejszego maila dołączamy szczegółowy regulamin przeglądu kolęd, w którym zamieszczone zostały informacje na temat formularza zgłoszeniowego.


Zgłoszenia należy przesyłać do 01.12.2022 za pomocą strony WeTransfer na adres :  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Regulamin - konkurs kolęd niemieckojęzycznych 2022.docx)Regulamin210 Kb
Pobierz (Zgoda-rodziców konkurs kolęd.docx)Zgoda rodziców14 Kb