Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
2 kwietnia 2023
Imieniny obchodzą
Franciszek, Sądomir, Urban, Władysław, Władysława
Do końca roku zostało
274 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj193
mod_vvisit_counterWczoraj3615
mod_vvisit_counterW tygodniu26641
mod_vvisit_counterW miesiącu3808
mod_vvisit_counterOgółem6751068

Twoje IP: 34.238.189.240
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

14 listopada 2022r. odbyło się uroczyste wręczenie książek „Wyprawek Czytelniczych” uczniom klasy I ufundowanych przez Instytut Książki w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek”. W skład „wyprawek” wchodzą: książka „Pierwsze abecadło”, broszura informacyjna dla rodziców „Książką połączenie czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet. Projekt „Mała książka – wielki człowiek” został przygotowany dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej oraz stawiających pierwsze kroki w nauce czytania. Zanim książki zostały wręczone pierwszaki zostały zapoznane z podstawowymi zasadami użytkowania książek, szczególnie wypożyczonych w bibliotece szkolnej. Teraz uczniowie klasy I mają motywację, by szybko opanować trudną umiejętność czytania.