Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
2 kwietnia 2023
Imieniny obchodzą
Franciszek, Sądomir, Urban, Władysław, Władysława
Do końca roku zostało
274 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj162
mod_vvisit_counterWczoraj3615
mod_vvisit_counterW tygodniu26610
mod_vvisit_counterW miesiącu3777
mod_vvisit_counterOgółem6751037

Twoje IP: 34.238.189.240
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

Święta i Sylwester już za nami, co oznacza, że wielkimi krokami zbliżamy się do ferii zimowych, sesji na uczelni, jak i jednego z najbardziej wyczekiwanych eventów charytatywnych w Polsce. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbędzie się już niebawem! 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku. Tegorocznym hasłem WOŚP jest: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!" Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć nie tylko w dzień finału, ale również wcześniej. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pokrzywnicy jak co roku bierze czynny udział w zbiórce. Zaczynamy zbierać pieniążki od 23.01.2023r (poniedziałek) a kończymy w piątek 27.01.2023 roku. Zachęcamy wszystkich rodziców uczniów z Pokrzywnicy oraz Łężec aby w/w tygodniu przekazały dzieciom drobne sumy na ten szczytny cel.