Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
8 grudnia 2023
Imieniny obchodzą
Boguwola, Klement, Maria, Światozar, Wirginiusz
Do końca roku zostało
24 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2952
mod_vvisit_counterWczoraj3636
mod_vvisit_counterW tygodniu15904
mod_vvisit_counterW miesiącu25192
mod_vvisit_counterOgółem7658306

Twoje IP: 44.220.249.141
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

czytanie_16 września 2023  już jedenasty raz w Publicznej Szkole Podstawowej w Pokrzywnicy odbyła się ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie.  Uczestnikami byli uczniowie klas 4-8 oraz nauczyciele. Spotkanie zainaugurowała pani dyrektor Beata Młynarczyk. W tym roku uczniowie wysłuchali „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Czytanie powieści rozpoczęła pani dyrektor,  kolejne strony prezentowali nauczyciele i uczniowie klas 5-7. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział i wysłuchanie utworu. Zapraszamy za rok na kolejną edycję akcji.