Najnowsze zdjęcia
Z kalendarza
|
Dzisiaj jest
Piątek 12 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Antonina, Bazyli, Jan, Leon, Onufry, Wyszemir Do końca roku zostało 203 dni |
QR Code

Licznik odwiedzin









![]() | Dzisiaj | 2456 |
![]() | Wczoraj | 3906 |
![]() | W tygodniu | 16597 |
![]() | W miesiącu | 42306 |
![]() | Ogółem | 12471141 |
,
Do wakacji
„Wielkie granie, pomaganie!”
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 33 raz. Tegorocznym celem zbiórki jest pomoc dla onkologii i hematologii dziecięcej. W dniach 21.01 do 22.01.2025r., w Przedszkolu w Łężcach oraz w klasach 1 – 3, Mały Samorząd Uczniowski, przeprowadził zbiórkę w ramach corocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci i uczniowie, obecni w tych dniach w przedszkolu i szkole, chętnie wzięli udział w zbiórce, wspierający tym gestem, być może, swoich chorych rówieśników. Wrzucając pieniądze do kolorowej puszki otrzymywali jednocześnie, znane wszystkim bardzo dobrze, naklejki – czerwone serca. Zbiórkę poprzedziła rozmowa z dziećmi na temat pomagania innym oraz celu zbiórki. Wyjaśniono między innymi trudne terminy jak „onkologia” i „hematologia”.















