Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
15 lipca 2024
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk, Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz
Do końca roku zostało
170 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2765
mod_vvisit_counterWczoraj2497
mod_vvisit_counterW tygodniu2765
mod_vvisit_counterW miesiącu55812
mod_vvisit_counterOgółem8443724

Twoje IP: 34.204.198.73
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

ropoczecie_71 września uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Na sali wspólnie odśpiewano hymn państwowy i nawiązano do 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pani Dyrektor Beata Młynarczyk przywitała wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców, a szczególnie czwartoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Skierowała do wszystkich zgromadzonych wiele ciepłych słów i życzeń na nadchodzące miesiące wytężonej pracy. Akademię uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczennice klasy V. Powitały szkołę wierszem i piosenką oraz zachęciły do nauki w nowym roku szkolnym, podając wiele drogowskazów swoim kolegom. Młodsza koleżanka z klasy IV wykonała utwór na saksofonie. Po powitaniu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie nastąpiło zapoznanie z planem lekcji oraz przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wierzymy, że będzie to rok szczęśliwy, pełen marzeń i sukcesów.

sprzatanie_6Akcja „Sprzątanie   Świata” w naszej szkole zorganizowana  została w dniu 15.09. 2021 roku. Tegoroczna Kampania przebiegała  pod hasłem” Myślę , więc nie śmiecę”. Kampania ta ma charakter edukacyjny. Uczy odpowiedzialności za nasze środowisko, promuje postawy proekologiczne i uświadamia nam, że jakość  środowiska w którym żyjemy zależy od nas samych. Nasze działania rozpoczęły się apelem poświęconym historii i działaniom na rzecz  naszego środowiska. Uczniowie wyposażeni w rękawice i worki, podzieleni na trzy grupy wyruszyli w wyznaczone rejony. Jedni wokół szkoły, inni na ulice naszej  miejscowości. Wszyscy z zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonywali powierzone im zadanie. Posegregowane śmieci zostały złożone do odpowiednich kontenerów. Wszyscy zmęczeni ,ale szczęśliwi wrócili do szkoły. Za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu działania  dziękujemy  naszym   uczniom, nauczycielom i obsłudze szkoły.

Koordynatorki akcji

Karolina Szczotka i Lidia Olchowy

Więcej artykułów…