Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
14 maja 2021
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobiesław, Jeremiasz, Jeremi, Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało
232 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj239
mod_vvisit_counterWczoraj3023
mod_vvisit_counterW tygodniu10412
mod_vvisit_counterW miesiącu34245
mod_vvisit_counterOgółem4620428

Twoje IP: 3.80.6.131
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

Z wielkim żalem żegnamy przyjaciela Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokrzywnicy, Pana Zygfryda Steuera. Wielokrotnie zaszczycił naszą szkołę, uczestnicząc w Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania. Swoją wspaniałą interpretacją czytanych tekstów wzbudzał zainteresowanie słuchaczy. Jego postawa jako strażaka i społecznika to niezwykły przykład dla młodego pokolenia. Cześć Jego pamięci!

serce_3Na terenie szkoły pojawiło się wielkie czerwone serce. Jest ono przeznaczone do zbiórki plastikowych nakrętek. Akcja, w której uczniowie naszej szkoły systematycznie brali udział powieksza swój zasięg. Dzięki tej niezwykłej konstrukcji uczniowie i mieszkańcy Łężec mogą swoim drobnym gestem wspomóc osoby potrzebujące pomocy. Bardzo dziękujemy panu Franciszkowi Marxowi za wykonanie serca i panu sołtysowi Janowi Pleshowi za pomoc w realizacji inicjatywy mieszkańców Łężec. Zachęcamy wszystkich do wspólnej akcji zbierania nakrętek.

Więcej artykułów…