Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
30 czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia, Lucyna, Marcjal
Do końca roku zostało
185 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1279
mod_vvisit_counterWczoraj3904
mod_vvisit_counterW tygodniu16906
mod_vvisit_counterW miesiącu106084
mod_vvisit_counterOgółem5763036

Twoje IP: 18.232.177.219
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

sprzatanie_6Akcja „Sprzątanie   Świata” w naszej szkole zorganizowana  została w dniu 15.09. 2021 roku. Tegoroczna Kampania przebiegała  pod hasłem” Myślę , więc nie śmiecę”. Kampania ta ma charakter edukacyjny. Uczy odpowiedzialności za nasze środowisko, promuje postawy proekologiczne i uświadamia nam, że jakość  środowiska w którym żyjemy zależy od nas samych. Nasze działania rozpoczęły się apelem poświęconym historii i działaniom na rzecz  naszego środowiska. Uczniowie wyposażeni w rękawice i worki, podzieleni na trzy grupy wyruszyli w wyznaczone rejony. Jedni wokół szkoły, inni na ulice naszej  miejscowości. Wszyscy z zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonywali powierzone im zadanie. Posegregowane śmieci zostały złożone do odpowiednich kontenerów. Wszyscy zmęczeni ,ale szczęśliwi wrócili do szkoły. Za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu działania  dziękujemy  naszym   uczniom, nauczycielom i obsłudze szkoły.

Koordynatorki akcji

Karolina Szczotka i Lidia Olchowy

‘’W zdrowym ciele, zdrowy duch!” pod takim hasłem 2 czerwca 2021r. w Publicznej Szkole Podstawowej świętowano trzeci dzień obchodów Dnia Dziecka połączone z Dniem Sportu. W tym dniu uczniowie byli ubrani w wygodny strój sportowy i mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach.  Na rozpoczęcie zawodów sportowych była rozgrzewka dla wszystkich. Potem odbyły się biegi klasowe na 40 m. Kolejnymi konkurencjami były wyścigi rzędów, rzuty do celu, skoki dodane, gry i zabawy zręcznościowe. Oprócz tego mali sportowcy mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi malując farbami przepiękne, pomysłowe i kolorowe obrazy na folii. Dla wszystkich uczestników była przygotowana kiełbaska z grila, soki i lody dla ochłody. Na zakończenie Dnia Sportu wszyscy sportowcy otrzymali medale.

Więcej artykułów…