tenis indywidualnie 2011_27Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywane w dniu dzisiejszym Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt nasze uczennice nie miały sobie równych, zajmując najwyższe lokaty. Zwycieżyła Jessica Sobel, drugie miejsce zajęła Vanessa Groetschel a na najniższym stopniu podium stanęła Mirella Kurpiela. Dobrze spisała się także Emilia Sitko zajmując piątą pozycję. Najlepszym wśród chłopców okazał się uczeń klasy VI Marek Sluzalek, wygrywając w finale z Wojciechem Stefanidesem (ZSP Reńska Wieś). Zacięta walka toczyła się o III miejsce pomiędzy Markusem Swientkiem, jego kolegą klasowym Patrykiem Płachetką oraz Damianem Maintokiem (ZSP Reńska Wieś). Cała trójka uzyskała taką samą ilość zwycięstw, dopiero analiza "małych punktów" pozwoliła wyłonić zwycięzcę tej rywalizacji. A został nim Patryk Płachetka. Wielką niespodziankę sprawił Markus Swientek, któremu, dzięki swojej walecznej postawie,  niewiele zabrakło aby stanąć na podium. A zawody ukończył na wysokim V miejscu. Naszą szkołę reprezentował jeszcze Dawid Rokstein z klasy V, który znalazł się w pierwszej 10 zawodników. Wszystkim Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!