Powiat 18012010_19Rewelacyjnie spisali się nasi uczniowie w rozgrywanych w dniu dzisiejszym Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym. Zawody odbywały się w nowo wybudowanej hali sportowej w Sławięcicach. Wśród dziewcząt była dziś nie do pokonania Vanessa Groetschel z kl.VI, zdobywając tutuł Mistrzyni powiatu. Na najniższym stopniu podium stanęła jej koleżanka klasowa Mirella Kurpiela. Natomiast Jessica Sobel po zaciętej rywalizacji zajęła V lokatę. Wszystkie dziewczęta wywalczyły awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. W kategorii chłopców tytuł wicemistrza powiatu, po bardzo emocjonującej walce, zdobył Marek Sluzalek z klasy VI, co daje mu przepustkę do gry w dalszych rozgrywkach. Niewiele zabrakło Patrykowi Płachetce aby znaleźć się w finałowej 6 zawodników i również awansować. Godny uwagi jest fakt, iż pierwszy raz w historii szkoły uczniowie zagrają w tenisa stołowego na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy oraz życzymy sukcesów w półfinale wojewódzkim, który rozgrywany będzie w Strzelcach Opolskich 26 stycznia.