Phalowa09CH_41  Po wspaniałym występie dziewcząt, chłopcy także wspieli się na wyżyny swoich umiejętności, wygrywając wszystkie spotkania w dzisiejszych  Mistrzostwach  Gminy Reńska Wieś w Piłce Halowej Chłopców w kategorii szkół podstawowych, awansując tym samym do zawodów na szczeblu powiatowym.

Do walki przystąpiło 5 drużyn z naszej gminy : ZSP Większyce , SSP Mechnica, ZSG Długomiłowice, ZSP Pokrzywnica oraz gospodarze zawodów ZSP Reńska Wieś. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, więc każdy z zespołów rozgrywał 4 mecze. Nasi chłopcy w swoim pierwszym meczu trafili na silny zespół z Długomiłowic, który po bardzo zaciętej grze zakończył się zwycięstwem 4:3. Pozostałe nasze mecze zakończyły się wynikami: Pokrzywnica - Mechnica (9:0), Pokrzywnica-Większyce (6:1), Pokrzywnica-Reńska Wieś (4:0). Na szczególne uznanie zasługuje nasz bramkarz Rafael Juretzka, który tylko czterokrotnie wyciągał piłkę z własnej siatki. Pozostali reprezentanci naszej szkoły: Tobiasz Madej, Patryk Malik, Michael Schreier, Mateusz Piechulek, Damian Peszke, Rafael Juretzka, Marek Sluzalek oraz Patryk Płachetka

GRATULACJE !!!  .