„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

czlowiek_3Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy z oddziałem zamiejscowym w Łężcach składają serdeczne podziękowania Parafialnemu Zespołowi Caritas przy parafii p.w. N.N.M.P w Łężcach, Salonowi Fryzjerskiemu „Anielski Włos”, którego właścicielem jest Pani Monika Jagła oraz Marii i Sebastianowi Wiecha - za przekazanie na rzecz przedszkola poduszek z ekoskóry. Dzięki tej wspaniałej inicjatywie możemy uatrakcyjnić pobyt dzieci w przedszkolu i wzbogacić jego bazę. Poduszki mają szerokie zastosowanie w pracy z grupą. Idealnie sprawdzają się podczas zajęć edukacyjnych oraz zabaw integracyjnych. Wszystkie posiadają numerację, dlatego można je wykorzystać podczas ćwiczeń matematycznych. Krążki są kolorowe, atrakcyjne, wygodne, a zarazem lekkie i bezpieczne. Bardzo dziękujemy przyjaciołom naszego przedszkola za bezinteresowną pomoc, wsparcie i wielkie serce!