Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
24 czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm
Do końca roku zostało
191 dni

dynia_6Dnia 31.10.2018r. przedszkole w Łężcach obchodziło święto dyni. Dzieci w pomarańczowych strojach wzięły udział w ciekawych konkurencjach sportowych z wykorzystaniem dyni, dokonywały klasyfikacji ze względu na różnorodność dyni, wykazały się kreatywnością i pomysłowością podczas tworzenia „dyniowych stworków” z których powstała przepiękna wystawa.  Przedszkolaki pogłębiły również swoje wiadomości na temat wartości odżywczych dyni, sprawdziły co kryje się w wielkiej pomarańczowej kuli, dowiedziały się jakie potrawy można z niej przygotować. Z wszystkimi zadaniami poradziły sobie doskonale. Na zakończenie tego wspaniałego dnia dzieci wzięły udziałw poczęstunku, przygotowanym przez rodziców.

Najnowsze zdjęcia