Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
19 lutego 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin, Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Manswet, Marceli
Do końca roku zostało
316 dni

W połowie października 2018 roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu z panią pielęgniarką i dowiedziały się jak zadbać o własne zdrowie w okresie jesienno – zimowym. Pani Weronika udzieliła kilku praktycznych rad jak można zapobiegać infekcjom, jak należy ubierać się stosownie do pogody, jak właściwie się odżywiać. Pani pielęgniarka wyjaśniła również  najmłodszym, jak ważne jest przestrzeganie higieny i na czym polega zdrowy styl życia.  Opowiedziała też krótko o swojej pracy i obowiązkach pielęgniarki. Serdecznie dziękujemy pani Weronice za przybycie, mile spędzony czas oraz za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Najnowsze zdjęcia