Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
29 marca 2020
Imieniny obchodzą
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz, Ostap, Wiktoryn
Do końca roku zostało
278 dni

zima_6Bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu to jedno z ważnych zadań planu Przedszkola Promującego Zdrowie, szczególnie teraz w okresie zimowym. Zima obsypała śniegiem nasz przedszkolny ogród, zapraszając tym samym dzieci przedszkolne do wesołych zabaw na śniegu. Wyjście na świeże powietrze poprzedzone było pogadanką, przypomniano o właściwym ubiorze oraz uświadomiono najmłodszym o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych i w czasie uprawiania sportów zimowych. Nadszedł czas, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu. Zabawy ruchowe pozwoliły dzieciom na wyzwolenie swojej energii, a biały puch na kreatywne zabawy. Dzieci lepiły bałwana, rzucały śnieżkami, budowały śniegowe figurki, brały udział w zabawach tropiących. Wesoła zabawa wywołała dużo śmiechu, radości i innych pozytywnych emocji.

Najnowsze zdjęcia