Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
26 lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor
Do końca roku zostało
310 dni

maraton_5W ostatnich dniach maja nasze przedszkole dołączyło do akcji „Sprintem do maratonu”. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Przedszkolaki z Pokrzywnicy oraz Łężec miały za zadanie przebiec określony dystans. Po spożyciu pysznego, zdrowego śniadania sportowca spacerkiem przeszliśmy na pięknie przygotowany do biegu teren. Najpierw wspólnie odśpiewaliśmy hymn maratończyków „Sprintem do maratonu”. Następnie odbyła się rozgrzewka, po której dzieci wraz z paniami pokonywały swoje 200m.   W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia.  Wspólnie przebiegliśmy ponad 9 km. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów. BRAWO MY!!!

Najnowsze zdjęcia