Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
22 października 2018
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula, Kordelia, Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało
71 dni

W roku 2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy oraz Publiczne Przedszkole w Pokrzywnicy ubiegały się o Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, który nadaje placówce Minister Edukacji Narodowej na podstawie rekomendacji udzielonej przez Centralną Kapitułę Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie.

Informuję się, że w dniu 13 marca 2018r. Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie, po wnikliwej analizie nadesłanej dokumentacji i w uznaniu dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy, podjęła decyzję o rekomendowaniu Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Pokrzywnicy wchodzących w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pokrzywnicy do nadania:

Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

Termin wręczenia Certyfikatów wyznacza Minister Edukacji Narodowej na uroczystości, która odbędzie się w listopadzie 2018r. w Warszawie.