Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
26 października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj637
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu637
mod_vvisit_counterW miesiącu92918
mod_vvisit_counterOgółem4099193

Twoje IP: 18.215.62.41
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

100milowy_7 28.09.2009 roku dzieci z oddziału przedszkolnego w Pokrzywnicy oraz Łężec wybrały sie na spotakanie z bohaterami bajki pt."Kubuś Puchatek" do  Stumilowego Lasku w Żyrowej. Na miejscu Pani  pięknie przedstawiła nam mieszkańców lasku i i ich domki. Każde dziecko mogło samodzielnie obejrzeć ich wnętrza. Następnie dzieci brały udział w zawodach sportowych oraz bawiły się na placu zabaw. Bardzo smakowała wszystkim grilowana kiełbaska i ciepła herbatka. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu odwiedzimy Kubusia i jego przyjaciół.