Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
19 czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało
196 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1115
mod_vvisit_counterWczoraj4413
mod_vvisit_counterW tygodniu9421
mod_vvisit_counterW miesiącu83909
mod_vvisit_counterOgółem8341693

Twoje IP: 34.239.151.124
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

ropoczecie_71 września uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Na sali wspólnie odśpiewano hymn państwowy i nawiązano do 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pani Dyrektor Beata Młynarczyk przywitała wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców, a szczególnie czwartoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Skierowała do wszystkich zgromadzonych wiele ciepłych słów i życzeń na nadchodzące miesiące wytężonej pracy. Akademię uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczennice klasy V. Powitały szkołę wierszem i piosenką oraz zachęciły do nauki w nowym roku szkolnym, podając wiele drogowskazów swoim kolegom. Młodsza koleżanka z klasy IV wykonała utwór na saksofonie. Po powitaniu, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie nastąpiło zapoznanie z planem lekcji oraz przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wierzymy, że będzie to rok szczęśliwy, pełen marzeń i sukcesów.

sprzatanie_6Akcja „Sprzątanie   Świata” w naszej szkole zorganizowana  została w dniu 15.09. 2021 roku. Tegoroczna Kampania przebiegała  pod hasłem” Myślę , więc nie śmiecę”. Kampania ta ma charakter edukacyjny. Uczy odpowiedzialności za nasze środowisko, promuje postawy proekologiczne i uświadamia nam, że jakość  środowiska w którym żyjemy zależy od nas samych. Nasze działania rozpoczęły się apelem poświęconym historii i działaniom na rzecz  naszego środowiska. Uczniowie wyposażeni w rękawice i worki, podzieleni na trzy grupy wyruszyli w wyznaczone rejony. Jedni wokół szkoły, inni na ulice naszej  miejscowości. Wszyscy z zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonywali powierzone im zadanie. Posegregowane śmieci zostały złożone do odpowiednich kontenerów. Wszyscy zmęczeni ,ale szczęśliwi wrócili do szkoły. Za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu działania  dziękujemy  naszym   uczniom, nauczycielom i obsłudze szkoły.

Koordynatorki akcji

Karolina Szczotka i Lidia Olchowy

Więcej artykułów…