Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
28 maja 2020
Imieniny obchodzą
Augustyn, German, Jaromir, Priam, Wiktor, Wiktoriusz, Wilhelm, Wrócimir
Do końca roku zostało
218 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [Yandex]
Teraz online:
  • Gości: 2
  • Robotów: 3

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1459
mod_vvisit_counterWczoraj4773
mod_vvisit_counterW tygodniu15167
mod_vvisit_counterW miesiącu123639
mod_vvisit_counterOgółem3642623

Twoje IP: 18.232.38.214
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2020-05-27 16:18:42
Member Joanna Bęben  
2020-05-24 10:07:14
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

humor_45Dnia 1 kwietnia 2019 roku o godzinie 13.30 w Publicznym Przedszkolu w Pokrzywnicy odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w poezji”. Już po raz IX przedszkolaki z naszej gminy miały okazję wspólnie się spotkać i zaprezentować swoje recytatorskie i aktorskie talenty. Spotkanie to miało na celu kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich, wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności, rozbudzenie u dzieci zainteresowania książką, jako źródłem wiedzy i przeżyć, uwrażliwienie na piękno literatury. Na wstępie przedszkolaki z Pokrzywnicy przygotowały dla gości małą niespodziankę. Aby dodać odwagi uczestnikom zaprezentowały piosenkę pt. „Abecadło z pieca spadło”. W konkursie wzięło udział 25 przedszkolaków, którzy przybyli w towarzystwie rodziców i nauczycieli z różnych miejscowości naszej gminy: Reńskiej Wsi, Długomiłowic, Mechnicy, Poborszowa, Większyc, Łężec oraz Pokrzywnicy. Występy przedszkolaków oceniało jury w składzie:  Danuta Marzec oraz Wiesława Flegel.  Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie. Komisja uznała, że wymagane kryteria zostały spełnione przez małych artystów i po naradzie przyznała pierwsze miejsca każdemu uczestnikowi konkursu. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami publiczności. Każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom, upominek oraz został zaproszony na słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom i wychowawcom za wzięcie udziału w konkursie. Przybyłym gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zaszczycenie nas swoją obecnością. Podziękowania składamy również włodarzom naszej gminy za udzieloną pomoc i wsparcie w organizacji tego spotkania.