Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
16 października 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Aurelia, Dionizy, Florentyna, Galla, Gallina, Gaweł, Gerard, Gerarda, Gerhard, Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało
77 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 1
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1832
mod_vvisit_counterWczoraj2365
mod_vvisit_counterW tygodniu6198
mod_vvisit_counterW miesiącu36654
mod_vvisit_counterOgółem2970715

Twoje IP: 35.175.191.168
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2019-10-15 8:10:07
Member Joanna Bęben  
2019-05-19 15:28:58
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

natura_4Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w realizacji ekologicznego programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jest to program edukacyjny skierowany do przedszkoli w całej Polsce.  Jego celem zachęcanie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku dla przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu. Przez cały rok 2018/2019 podejmowaliśmy szereg działań sprzyjających realizacji programu. Bohaterem programu był Kubuś, który pokazywał dzieciom piękno natury i uczył jak ją chronić. Dzieci poznawały rośliny i zwierzęta, uczyły się szacunku i ekologicznych zachowań: jak zachowywać się na łonie natury, jak ważna jest segregacja śmieci i dokładne zakręcanie kranu, jak zdrowo się odżywiać jedząc codziennie warzywa i owoce. Poznały podstawowe pojęcia z zakresu ochrony środowiska typu ekologia, recykling, zanieczyszczenie środowiska. Uświadomiły sobie swoją rolę w dbaniu o środowisko naturalne oraz poznały możliwości jego ochrony poprzez segregację śmieci, zbieranie nakrętek i zużytych baterii. Na zakończenie otrzymaliśmy CERTYFIKAT: „KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY”. Radość na twarzach dzieci i ogromne zaangażowanie podczas zajęć utwierdziły nas, iż proponowane działania były atrakcyjne, wyzwalały aktywność przedszkolaków, pozwalały poprzez zabawę przemycić trudne zagadnienia związane z ekologią i zdrowym sposobem odżywiania.

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code