Z kalendarza

Dzisiaj jest
Niedziela
27 września 2020
Imieniny obchodzą
Amadeusz, Amedeusz, Damian, Kosma, Przedbor, Urban
Do końca roku zostało
96 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [Yandex]
Teraz online:
  • Gości: 2
  • Robotów: 3

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj476
mod_vvisit_counterWczoraj3957
mod_vvisit_counterW tygodniu22374
mod_vvisit_counterW miesiącu86366
mod_vvisit_counterOgółem3991729

Twoje IP: 3.234.143.26
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2020-09-25 8:52:17
Member Joanna Bęben  
2020-05-24 10:07:14
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

podsumowanie_4To już przedostatni tydzień przed długo wyczekiwanymi wakacjami przez przedszkolaków. Nasi nauczyciele robią wszystko, żeby w tych ostatnich dniach nie zabrało dzieciom ciekawych zadań i zabaw zarówno tym w domu jak i w przedszkolu. W tym tygodniu było naprawdę ciekawie i wesoło. Najmłodsi poniedziałek rozpoczęli od porannej gimnastyki, następnie zobaczyli bajkę o małej zielonej żabce, poznali i pośpiewali nową piosenkę, a następnie wykonali z kolorowego papieru swoje uśmiechnięte żabki. Tego dnia obchodziliśmy również Dzień Wiatru i z tej okazji dzieci mogły zobaczyć film o sile jaką posiada wiatr. We wtorek przedszkolaki pobawiły się w czarodziejów i sprawiły, że wcześniej czarne cyfry stały się kolorowe. Ułożyły na nich różne kolorowe nakrętki, klocki czy guziki. Zadanie to sprawiło dzieciom naprawdę wielką radość. W tym dniu starszaki mogły poćwiczyć umiejętność przeliczania oraz wstawiania odpowiedniego znaku. W środę wszyscy razem planowaliśmy już wyjazd nad morze. Na samym początku dzieci zobaczyły film o bezpieczeństwie nad wodą, a następnie razem z rodzicami lub nauczycielami w przedszkolu przygotowali zielone i czerwone kółeczka i zagrali w znaną zabawę prawda czy fałsz. Później każdy przedszkolak narysował jak wyobraża sobie plażę, morze oraz mewy. Natomiast starszaki miały możliwość poćwiczenia swojej pamięci i zagrania w grę memory o podwodnym świecie. W czwartek planowaliśmy kolejne wakacje tym razem w góry. Dzieci zobaczyły film edukacyjny o bezpiecznym zachowaniu w górach, a następnie rozwijały swoją kreatywność i wybierały, co zabiorą ze sobą na wycieczkę w góry. W tym dniu starszaki poćwiczyły umiejętność czytania sylab, wyrazów oraz całych zdań. W piątek obchodziliśmy Dzień Muzyki. Dzieci zobaczyły film przedstawiający różne instrumenty, a następnie razem z rodzicami lub nauczycielami w przedszkolu wykonały swoje własne instrumenty. Pomysłów przedszkolakom nie brakowało i wykonały różne grzechotki, bębenki, a nawet gitarę. W tym tygodniu nie zabrakło również zabaw przy piosenkach w języku niemieckim i angielskim oraz ćwiczeń i zabaw z logopedii. Serdecznie dziękujemy Wszystkim przedszkolakom za tak aktywny udział w naszych zadaniach i zabawach!