Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
26 października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj594
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu594
mod_vvisit_counterW miesiącu92875
mod_vvisit_counterOgółem4099150

Twoje IP: 18.215.62.41
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

kropka_1715 września 2020 roku dzieci w Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oraz oddziału w Łężcach wzięły udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kropki nazywanego świętem kreatywności, odwagi, odkrywania talentów i zabawy. Przedszkolaki poznały losy dziewczynki o imieniu Vashti, która z pomocą malutkiej, zwyczajnej kropki i wspaniałej nauczycielki uwierzyła w swoje możliwości. Dzięki tej historii najmłodsi zaczęli dostrzegać kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zwracał na nie  uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu – są ozdobą literek, biedronek czy muchomora. Na pamiątkę pierwszej kropki Vashti w przedszkolu zorganizowano wiele ciekawych zabaw plastycznych, ruchowych, interaktywnych. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.