Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
26 października 2020
Imieniny obchodzą
Dymitriusz, Ewaryst, Eweryst, Lucyna, Ludmiła, Lutosław, Łucjan
Do końca roku zostało
67 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj697
mod_vvisit_counterWczoraj2974
mod_vvisit_counterW tygodniu697
mod_vvisit_counterW miesiącu92978
mod_vvisit_counterOgółem4099253

Twoje IP: 18.215.62.41
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

sprzatanie_11Jak, co roku nasze przedszkole w Pokrzywnicy wraz z oddziałem przedszkolnym w Łężcach wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko. 23 i 24 września 2020r nasze przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki wyruszyły do pracy. Dzieci chętnie pomagały w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego, placu zabaw i boiska. Dzielnie zbierały papierki, butelki, folie, kartony i segregowały je do odpowiednich worków. Wokół przedszkola zrobiło się czysto i przyjemnie.  Wierzymy, że prowadzone przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwienie dzieci, i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody oraz będą pamiętać o segregacji odpadów.