Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
27 listopada 2020
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian, Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz
Do końca roku zostało
35 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1675
mod_vvisit_counterWczoraj3421
mod_vvisit_counterW tygodniu14595
mod_vvisit_counterW miesiącu85702
mod_vvisit_counterOgółem4204916

Twoje IP: 18.232.146.10
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

DN_1W dniu 10 listopada 2020 Przedszkole w Pokrzywnicy z oddziałem w Łężcach po raz kolejny przystąpiło do akcji wspólnego śpiewania Hymnu Polski. Uroczystość ta poprzedzona była zajęciami o tematyce patriotycznej. Dzieci przypomniały sobie jakie Polska ma symbole narodowe, poznały sławnych Polaków,  wykonały prace plastyczne związane z Dniem Niepodległości. Przez cały dzień w przedszkolu słychać było utwory dla dzieci o naszej ojczyźnie. O godzinie 11.11 dzieci wraz z nauczycielami ubrane w uroczyste stroje galowe, przyozdobione w kokardy narodowe odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego".  Atmosfera była bardzo podniosła, a my jesteśmy dumne z naszych małych patriotów.