Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
15 stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Aleksander, Dobrawa, Dąbrówka, Domasław, Domosław, Izydor, Makary, Maur, Paweł
Do końca roku zostało
351 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1885
mod_vvisit_counterWczoraj2996
mod_vvisit_counterW tygodniu14337
mod_vvisit_counterW miesiącu35300
mod_vvisit_counterOgółem4322867

Twoje IP: 3.232.96.22
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

swieta_26Grudzień to wyjątkowy miesiąc, wypełniony intensywnymi przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. W oczekiwaniu na te najważniejsze dni w roku dzieci z Publicznego Przedszkola w Pokrzywnicy oraz oddziału w Łężcach poznały  tradycje, zwyczaje, symbole bożonarodzeniowe oraz potrawy wigilijnego stołu. Zaangażowały się w wykonanie ozdób świątecznych, dekorację sali, ubieranie choinki, pieczenie i lukrowanie pierników. Oprócz tych zadań przygotowały także inscenizacje jasełkowe. Na samym końcu przedszkolaki zasiadły do wigilijnego stołu, zaśpiewały ulubione kolędy, składały świąteczne życzenia. Po tych wszystkich ważnych wydarzeniach pod przedszkolną choinką czekały na najmłodszych upominki. Ten wyjątkowy czas sprawił nam wiele radości.