Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1450
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3785
mod_vvisit_counterW miesiącu3785
mod_vvisit_counterOgółem4435709

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

bal_3Karnawał to czas szaleństw i tańców, którym towarzyszy muzyka i świetna zabawa . Jak co roku w naszym przedszkolu był zorganizowany  bal karnawałowy. Dzieci z przedszkola w Pokrzywnicy oraz oddziału w Łężcach również miały okazję bawić się na balu. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie. Na balu bawiły się:  księżniczki, biedronki, motylki, piraci, policjanci, strażacy, Spidermani, Supermani, smoki, kotki i wiele innych. Nasi milusińscy porywani muzyką radośnie tańczyli, a w przerwach między szaleńczymi tańcami z wielką ochotą uczestniczyli w przygotowanych przez nauczycieli zabawach i konkursach . W sali unosił się nieprzerwany śmiech. Ta cudowna atmosfera na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.