Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1470
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3805
mod_vvisit_counterW miesiącu3805
mod_vvisit_counterOgółem4435729

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

tlusty_5W tym roku 11 lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Najważniejszym akcentem tego święta są pączki. Dzieci w tym dniu poznały tradycję i obrzędy związane z tym świętem. Odbyły się również zabawy muzyczno–ruchowe, taneczne oraz zabawy plastyczne. Dodatkowo zorganizowaliśmy małą degustacja tych słodkości w przedszkolu. Była to okazja nie tylko do świetnej zabawy, ale również do przypomnienia i kultywowania naszych narodowych tradycji i zwyczajów. W naszym przedszkolu świętujemy polskie zwyczaje, ale również pamiętamy o profilaktyce zdrowotnej i uczymy dzieci, że każdą słodycz można spróbować, ale należy pamiętać, aby je ograniczać oraz o tym, żeby nigdy nie zastępowały nam pełnowartościowego, zdrowego posiłku.