Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
2 marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena, Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew, Michał, Paweł, Piotr, Radosław, Symplicjusz
Do końca roku zostało
305 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1502
mod_vvisit_counterWczoraj2335
mod_vvisit_counterW tygodniu3837
mod_vvisit_counterW miesiącu3837
mod_vvisit_counterOgółem4435761

Twoje IP: 3.238.36.32
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

walentynki_512 lutego przedszkolaki z Łężec, a 15 lutego przedszkolaki z Pokrzywnicy obchodziły Walentynki. W tym dniu dzieci przyszły ubrane w czerwone bluzeczki. Czerwony to kolor miłości. Nasi milusińscy z dużą ochotą brali udział we wszystkich przygotowanych zajęciach. Panie przygotowały serduszkowe skrzynki, do których dzieci mogły wrzucić walentynkowe laurki. Były tańce, śpiewy i poważne rozmowy na temat miłości. Każde dziecko otrzymało liścik z pozytywnym przekazem. Przedszkolaki wprowadzone w nastrój święta zabierały do domu dużo dobrej energii i balony w kształcie serca.