Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
20 stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało
346 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2091
mod_vvisit_counterWczoraj3981
mod_vvisit_counterW tygodniu12516
mod_vvisit_counterW miesiącu57350
mod_vvisit_counterOgółem5204683

Twoje IP: 3.84.132.40
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

pasowanie_211 października 2021 roku w Publicznym Przedszkolu w Pokrzywnicy z oddziałem w Łężcach odbyło się uroczyste Pasowanie, które już na stałe zagościło w kalendarzu imprez przedszkolnych. Dzieci z grupy Motyli zostały pasowane na przedszkolaków, zaś dzieci z grupy Biedronek na średniaków i starszaków. W obecności dyrektora, nauczycieli oraz rodziców przedszkolaki przedstawiły program artystyczny prezentując swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, językowe, taneczne i muzyczne dając, dając jednocześnie dowód tego, jak wiele już potrafią. Po części artystycznej 23 dzieci  złożyło uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Beata Młynarczyk za pomocą magicznego ołówka dokonała aktu pasowania. Bardzo miłym akcentem tego wyjątkowego spotkania było ślubowanie złożone przez rodziców. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i upominek. Maluszkom, średniakom oraz starszakom życzymy samych miłych chwil spędzonych w przedszkolu, wspaniałych przyjaźni oraz wielu sukcesów w nauce.