Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
29 listopada 2021
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter
Do końca roku zostało
33 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2017
mod_vvisit_counterWczoraj2680
mod_vvisit_counterW tygodniu2017
mod_vvisit_counterW miesiącu79764
mod_vvisit_counterOgółem5058387

Twoje IP: 3.92.28.52
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

jez_7W listopadzie obchodzimy święto kolczastego, sympatycznego drapieżnika – Dzień Jeża. Celem obchodów tego święta jest przede wszystkim przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione. W naszych przedszkolach również celebrowano ten szczególny dzień. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu życia oraz odżywiania się. Ponadto nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych oraz matematycznych. Dzieci próbowały nosić niby jabłuszka na głowie i plecach oraz liczyć kolce jeża… Tworzono również różnorakie jeże np. z masy solnej.