Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
20 stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało
346 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2193
mod_vvisit_counterWczoraj3981
mod_vvisit_counterW tygodniu12618
mod_vvisit_counterW miesiącu57452
mod_vvisit_counterOgółem5204785

Twoje IP: 3.84.132.40
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

kredki_26Jak dobrze wiemy rysowanie to wielka frajda i ważny trening dla dziecka. Za pomocą kredki przedszkolak na papier może przenieść wszystko, o czym pomyśli. Dlatego w poniedziałek 22 listopada 2021 obchodziliśmy Dzień Kredki. Na początku posłuchaliśmy piosenki „Kolorowe kredki”, następnie segregowaliśmy je według kolorów, poznaliśmy też różne rodzaje kredek i dowiedzieliśmy się jak powinniśmy o nie dbać.  Wiemy też, że kredki możemy wykorzystać do nauki liczenia oraz do układania różnych ciekawych wzorów. Na koniec dnia każdy przedszkolak mógł zmienić się w wielką kredkę i zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę. To był bardzo udany i kolorowy dzień.