Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Czwartek
20 stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało
346 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1997
mod_vvisit_counterWczoraj3981
mod_vvisit_counterW tygodniu12422
mod_vvisit_counterW miesiącu57256
mod_vvisit_counterOgółem5204589

Twoje IP: 3.84.132.40
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

mis_2Miś to najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka, najmilsza zabawka, która towarzyszy najmłodszym przez długie lata, w chwilach radości oraz smutku. Rozśmiesza, pociesza, ułatwia zasypianie. Im starszy miś, tym zna więcej tajemnic i jest bliższy dziecięcemu sercu. Dlatego też 24 i 25 listopada 2021 roku przedszkolaki  postanowiły uczcić jego święto, biorąc udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego pluszaka i zaprezentowało go swoim kolegom. Dzieci brały udział w konkursach, grach i zabawach ruchowych. Opowiadały o swoich maskotkach, wybierały najgrubszą, najchudszą, największą, najmniejszą oraz najbardziej kolorową. Było sporo radości i śmiechu. Dzień Pluszowego Misia był znakomitą okazją, aby przybliżyć przedszkolakom literaturę, której bohaterami są misie. Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, której tematem był „Kolorowy miś”.