Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
5 marca 2024
Imieniny obchodzą
Adrian, Adrianna, Fryderyk, Jan, Pakosław, Pakosz, Wacław, Wacława
Do końca roku zostało
302 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1341
mod_vvisit_counterWczoraj2982
mod_vvisit_counterW tygodniu4323
mod_vvisit_counterW miesiącu12957
mod_vvisit_counterOgółem7922346

Twoje IP: 44.200.77.92
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

jesien_623 września 2023 r. nasze przedszkolaki z obu oddziałów powitały nową porę roku- jesień. Tego dnia w przedszkolu było gwarnie i radośnie. Dzieci brały udział w zajęciach i zabawach o tematyce jesiennej. Zabawy miały na celu utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, oraz cudowną wspólną zabawę. „Pani Jesień” przybyła do przedszkola z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu, które na zajęciach pomogły w rozwiązywaniu jesiennych zagadek. Dzieci segregowały jesienne dary, brały udział w quizie o nowej porze roku,  oraz tańczyły do jesiennych piosenek, które same zaśpiewały.  Dzień  upłynął wszystkim w bardzo miłym nastroju.