Najnowsze zdjęcia

Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
5 marca 2024
Imieniny obchodzą
Adrian, Adrianna, Fryderyk, Jan, Pakosław, Pakosz, Wacław, Wacława
Do końca roku zostało
302 dni

QR Code

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1218
mod_vvisit_counterWczoraj2982
mod_vvisit_counterW tygodniu4200
mod_vvisit_counterW miesiącu12834
mod_vvisit_counterOgółem7922223

Twoje IP: 44.200.77.92
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

festiwal_220 października 2023 roku odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Jesiennej dla Przedszkolaków organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Reńskiej Wsi. Głównym celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci twórczości muzyczno-literackiej, rozwijanie zdolności wokalnych, kultury scenicznej oraz poszukiwanie właściwych form wyrazu artystycznego. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała utwór o tematyce jesiennej. Mali wykonawcy swoimi radosnymi występami przekazali zgromadzonej publiczności płynącą z serca szczerość i radość, dlatego też przez cały czas trwania festiwalu panowała sympatyczna, ciepła i niezwykła atmosfera. Dzieci udowodniły, że jesień wcale nie musi być smutną porą roku. Wszystkie występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Organizatorzy zadbali o słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy i ciekawe nagrody.