Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
17 stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało
349 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 2
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj199
mod_vvisit_counterWczoraj1919
mod_vvisit_counterW tygodniu4385
mod_vvisit_counterW miesiącu41359
mod_vvisit_counterOgółem1464916

Twoje IP: 54.227.6.156
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2018-01-03 13:04:15
Member Katarzyna  
2017-12-17 18:34:32
Member Joanna Bęben  
2017-11-11 14:04:49
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

miłej nauki :)

Z przyjemnością informujemy, że  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pokrzywnicy w ramach konkursu ogłoszonego przez Fundację mBanku otrzymał grant w Programie „mPotęga” na realizację projektu edukacyjnego pt. „ODKRYWCY TAJNIKÓW MATEMATYKI”. To już czwarta edycja programu grantowego mPotęga, który oferuje pasjonatom tej dziedziny różne formy wsparcia. Tegoroczna edycja mPotęgi zakończyła się dofinansowaniem rekordowej liczby wniosków.  Nasz projekt jest jednym ze 189  przyznanym szkołom podstawowym, czyli dofinansowanie otrzymał statystycznie co trzeci przedstawiony projekt.

Projekt ten potrwa od września do grudnia 2017 r. Wartość projektu to 3 538 zł.  Autorką grantu i koordynatorem akcji jest nauczycielka matematyki pani Maria Kowalska. Projekt zachęca do nauki matematyki poprzez przezwyciężenie rutyny i schematów w nauczaniu tego przedmiotu. Pokazanie matematyki w kreatywny, atrakcyjny sposób będzie impulsem do wdrożenia uczniów w przyjazny świat matematyki i logiki.

Myślą wiodącą projektu „ODKRYWCY TAJNIKÓW MATEMATYKI” jest rozbudzenie  ciekawości  badawczej, zwiększenie zainteresowania matematyką, nabywanie kompetencji matematycznych, rozwijanie umiejętności stawiania hipotez i ich sprawdzania poprzez eksperymentowanie. Naukę uatrakcyjnią projekty, gry, konkursy i doświadczenia. Wszystkie formy aktywności będą realizowane raz w tygodniu na zajęciach pozalekcyjnych Koła Odkrywcy Tajników. Uczniowie stworzą własne gry matematyczne, dzięki którym utrwalą tabliczkę mnożenia i poznaną wiedzę.  Zaplanowano również  pokazy eksperymentów dla całej szkoły. Odbędą się spotkania  z ciekawymi ludźmi. W ramach przedsięwzięcia uczniowie pojadą na wycieczkę do pracowni eksperymentalnej w Opolu.

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code