Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
21 maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława, Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało
225 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 3
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1190
mod_vvisit_counterWczoraj1503
mod_vvisit_counterW tygodniu2693
mod_vvisit_counterW miesiącu44778
mod_vvisit_counterOgółem2531241

Twoje IP: 52.23.234.7
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2019-05-21 10:17:06
Member Joanna Bęben  
2019-05-19 15:28:58
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

turniej_2W poniedziałek 19-02-2018 roku w naszej szkole odbył się quiz sportowy "Wspaniała Dwunastka". Wzorowany na słynnym programie Telewizji Polskiej "1 z 10" przyciągnał 12 śmiałków (3 osoby z każdej klasy) chcących zmierzyć się z pytaniami z tematyki sportowej. Z klasy VII: Ksawery Linek, Dominika Mutwin, Julia Danielewicz. Z klasy VI: Aleksander Wroża, Denis Gartlieb, Kamil Tomaszewski. Z klasy V: Grazian Mainka, Natalia Nosol, Dawid Pietrasz. Z klasy IV: Oliwier Swientek, Kamil Wołochowski, Szymon Bich. Wszyscy uczestnicy byli wspierani przez swoich kolegów i koleżanki z klasy oraz wychowawców. Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych, życzyła samych poprawnych odpowiedzi i zapewniła, że trzyma kciuki za wszystkich uczestników. I runda rozpoczeła się od pytań dla każdego. Uczestnicy musieli udzielić odpowiedzi na dwa pytania z czego przynajmniej jedna musiala być prawidłowa aby przejść do rundy drugiej. Tam obowiązywała już zasada eliminacji. Poprawna odpowiedź dawała możliwość wskazania dowolnego przeciwnika, który musiał poradzić sobie z pytaniem. Na tym etapie padały m.in. następujące pytania: ile zmian może wykonać trener podczas meczu piłki nożnej? Kto jest kapitanem Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej? W jakim klubie gra Cristiano Ronaldo? Po szeregu poprawnych odpowiedzi uczestnicy zaczęli się mylić i do wielkiego finału dotarły 3 osoby: Oliwier Swientek, Julia Danielewicz i Grazian Mainka. Tam bezkonkurencyjna okazała sie Julia która poradziła sobie z tak trudnymi pytaniami jak np: co to jest "tele-mark"? ilu kijków używa podczas zjazdu narciarz alpejski?. Drugie miejsce zajął Oliwier, a trzecie Grazian. Brawa należą się wszystkim uczestnikom ponieważ wykazali się naprawdę dużą wiedzą z tematyki sportowej.

Ciekawe czy Ty byś sobie poradził(a) - ile metrów ma basen olimpijski, bracia Kliczko uprawiali jaką dyscyplinę, kto jest trenerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej ? Łatwe ?

Najnowsze zdjęcia

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code