Z kalendarza

Dzisiaj jest
Wtorek
18 września 2018
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz
Do końca roku zostało
105 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 4
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2000
mod_vvisit_counterWczoraj2372
mod_vvisit_counterW tygodniu4372
mod_vvisit_counterW miesiącu25335
mod_vvisit_counterOgółem2024508

Twoje IP: 54.80.58.121
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2018-09-16 21:34:46
Member Katarzyna  
2018-09-10 11:54:44
Member Joanna Bęben  
2018-04-25 19:23:07
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

promyczek_116 marca 2018 r. uczennice: Natalia Hoerster, Andrea Kern, Natalia Behr i Natalia Nosol z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pokrzywnicy pod opieką pani Izabeli Drajewicz uczestniczyły w XIX edycji Wielkanocnego Przeglądu Plastycznego pod hasłem „Wielkanocne dekoracje” organizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyczek” w Kędzierzynie – Koźlu. Na Przegląd Plastyczny przyjechali uczestnicy z różnych  ŚDS z  Opolszczyzny oraz przedszkolaki i uczniowie z Kędzierzyna - Koźla. Po powitaniu przez Panią dyrektor ŚDS „Promyczek” i zapoznanie z tematyką Przeglądu przystąpiono do wykonywania prac. Dziewczęta z naszej placówki robiły ozdoby wiszące z kolorowego papieru ptaszki, pisanki zdobione piórkami i innymi świątecznymi motywami oraz Wielkanocną Palmę. Uczestnicy i opiekunowie otrzymali słodki poczęstunek. Po dwóch godzinach twórczej pracy mogliśmy zacząć przygotowywać nasze prace do wystawy. Zaprezentowaliśmy również inne ozdoby świąteczne wykonane na zajęciach w szkole przez naszych  kolegów i koleżanki. Mieliśmy okazję podejrzeć piękne prace z ceramiki, z filcu i innych surowców wykonane przez uczestników Przeglądu, bardzo często  osób niepełnosprawnych. Organizatorzy ugościli nas również pysznym obiadem w restauracji Ogrodowa. Wielkanocny Przegląd Plastyczny zakończył się uroczystym rozdaniem dyplomów i upominków przez Pana wiceprezydenta Wojciecha Jagiełłę. Takie spotkania to nie tylko prezentacja talentów plastycznych, to  integracja ze środowiskiem lokalnym osób niepełnosprawnych, a także poznanie wyjątkowych gości: panią poseł Brygidę Kolędę – Łabuś, panią Izabelę Migocz – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Najnowsze zdjęcia

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code