Z kalendarza

Dzisiaj jest
Środa
14 listopada 2018
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil, Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta, Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin, Ścibor, Ścibora, Wszerad
Do końca roku zostało
48 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
  • [MJ12]
Teraz online:
  • Gości: 2
  • Robotów: 3

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj421
mod_vvisit_counterWczoraj2098
mod_vvisit_counterW tygodniu4700
mod_vvisit_counterW miesiącu27048
mod_vvisit_counterOgółem2138197

Twoje IP: 54.221.75.68
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
Member Joanna Bęben  
2018-11-12 21:42:50
administrator Administrator  
2018-11-11 13:33:28
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

promyczek_116 marca 2018 r. uczennice: Natalia Hoerster, Andrea Kern, Natalia Behr i Natalia Nosol z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pokrzywnicy pod opieką pani Izabeli Drajewicz uczestniczyły w XIX edycji Wielkanocnego Przeglądu Plastycznego pod hasłem „Wielkanocne dekoracje” organizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyczek” w Kędzierzynie – Koźlu. Na Przegląd Plastyczny przyjechali uczestnicy z różnych  ŚDS z  Opolszczyzny oraz przedszkolaki i uczniowie z Kędzierzyna - Koźla. Po powitaniu przez Panią dyrektor ŚDS „Promyczek” i zapoznanie z tematyką Przeglądu przystąpiono do wykonywania prac. Dziewczęta z naszej placówki robiły ozdoby wiszące z kolorowego papieru ptaszki, pisanki zdobione piórkami i innymi świątecznymi motywami oraz Wielkanocną Palmę. Uczestnicy i opiekunowie otrzymali słodki poczęstunek. Po dwóch godzinach twórczej pracy mogliśmy zacząć przygotowywać nasze prace do wystawy. Zaprezentowaliśmy również inne ozdoby świąteczne wykonane na zajęciach w szkole przez naszych  kolegów i koleżanki. Mieliśmy okazję podejrzeć piękne prace z ceramiki, z filcu i innych surowców wykonane przez uczestników Przeglądu, bardzo często  osób niepełnosprawnych. Organizatorzy ugościli nas również pysznym obiadem w restauracji Ogrodowa. Wielkanocny Przegląd Plastyczny zakończył się uroczystym rozdaniem dyplomów i upominków przez Pana wiceprezydenta Wojciecha Jagiełłę. Takie spotkania to nie tylko prezentacja talentów plastycznych, to  integracja ze środowiskiem lokalnym osób niepełnosprawnych, a także poznanie wyjątkowych gości: panią poseł Brygidę Kolędę – Łabuś, panią Izabelę Migocz – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Najnowsze zdjęcia

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code