Z kalendarza

Dzisiaj jest
Poniedziałek
27 maja 2019
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało
219 dni

LogowanieObecni na stronie

  • [Bot]
  • [Google]
Teraz online:
  • Gości: 1
  • Robotów: 2

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj314
mod_vvisit_counterWczoraj1981
mod_vvisit_counterW tygodniu314
mod_vvisit_counterW miesiącu58483
mod_vvisit_counterOgółem2544946

Twoje IP: 34.229.151.87
,

Aktywni Użytkownicy

User Stats
Online : Brak Online
5 ostatnio zalogowanych
administrator Administrator  
2019-05-26 22:20:20
Member Joanna Bęben  
2019-05-19 15:28:58
Member Katarzyna  
2018-11-04 18:41:31
Member TomekPopek21  
2017-04-20 15:44:58
Member radekpopiell  
2016-12-08 19:40:48

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

andrzejki_18Andrzejki to idealny czas na zabawę i ostatnia chwila do wróżb tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 28 listopada w Szkole Podstawowej w Pokrzywnicy odbył się wieczór andrzejkowy zorganizowany przez samorząd uczniowski. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV- VIII. Podczas imprezy mogli się wspaniale zabawić, ponieważ przygotowano dla nich wiele atrakcji. Ten niezwykle, magiczny czas rozpoczęto od poczęstunku a następnie wszystkie klasy udały się na salę gimnastyczną, która została pięknie przystrojona przez klasę czwartą oraz piątą. Najpierw uczennice klasy ósmej przedstawiły krótką prezentacje na temat św. Andrzeja, poznaliśmy andrzejkowy horoskop, a klasa siódma przedstawiła nam przysłowia związane z tym świętem. Kolejnym punktem wieczoru były zabawy drużynowe takie jak: przekładanie butów, krzesełka, taniec na gazecie czy łowienie jabłek z miski.  Następnie uczniowie udali się do stoisk z wróżbami przygotowane przez wszystkie klasy. Tak,  więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw 
z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, czy lał wosk. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Była też dobra muzyka. Po wróżbiarskim wieczorku przyszedł czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się doskonale przy sprawdzonych przebojach, które przygotowali Dj-e. Zabawa była bardzo udana. Nie możemy doczekać się kolejne zabawy !

Najnowsze zdjęcia

Certyfikaty

Bezpieczna droga

Prognoza pogody

Zadbaj o kręgosłup

QR Code