Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
15 stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Aleksander, Dobrawa, Dąbrówka, Domasław, Domosław, Izydor, Makary, Maur, Paweł
Do końca roku zostało
351 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1812
mod_vvisit_counterWczoraj2996
mod_vvisit_counterW tygodniu14264
mod_vvisit_counterW miesiącu35227
mod_vvisit_counterOgółem4322794

Twoje IP: 3.232.96.22
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

stroiki_6

Nasza szkoła także w tym roku włączyła się do w kolejnej edycji akcji „Razem na Święta”. Celem przedsięwzięcia jest pomoc innym, oraz kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach tegorocznej akcji we współpracy z samorządem uczniowskim, wykonano stroiki, oraz kartki świąteczne, które zostały przekazane seniorom na terenie miejscowości Pokrzywnica. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wkład własnej pracy. Mamy nadzieję, że w ten sposób mogliśmy podzielić się radością w tym trudnym czasie z naszymi seniorami, i sprawić że pojawił się uśmiech na ich twarzach.