Z kalendarza

Dzisiaj jest
Piątek
15 stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Aleksander, Dobrawa, Dąbrówka, Domasław, Domosław, Izydor, Makary, Maur, Paweł
Do końca roku zostało
351 dni

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1810
mod_vvisit_counterWczoraj2996
mod_vvisit_counterW tygodniu14262
mod_vvisit_counterW miesiącu35225
mod_vvisit_counterOgółem4322792

Twoje IP: 3.232.96.22
,

Narodowość Gości

Poland flag 66%Poland
United States flag 8%United States
China flag 2%China
Germany flag 1%Germany
Russian Federation flag <1%Russian Federation

Do wakacji

Miłej nauki :)

kartka_23W okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowana została  akcja PCK “KARTKA ŚIWĄTECZNA DLA MOJEGO SĄSIADA”, oraz „Razem na Święta”. Uczniowie przygotowywali przepiękne kartki świąteczne, które wrzucali do skrzynek pocztowych swoich sąsiadów. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczniowie klas I- III za co serdecznie dziękujemy, Ten miły gest wzbudził ogromne emocje wśród wręczających. Każda kartka z życzeniami to jeden uśmiech na twarzy osoby, która ją otrzymała!